Opcje przeglądania

Lampy najazdowe to odpowiedź dla każdego użytkownika samochodu, który wraca na teren swojej posesji po zapadnięciu zmroku. Prawidłowe oświetlenie najazdowe led podjazdu stanowi bardzo ważną kwestię przy aranżacji przestrzeni zewnętrznych. W naszej bogatej ofercie znajdują się lampy najazdowe led oraz lampy gruntowe led, które cechują się wysoką odpornością na niekorzystne wpływy różnego rodzaju warunków atmosferycznych - mają wysoki indeks szczelności.

Lampy najazdowe ledowe oraz lampy gruntowe ledowe wyróżniają się również wysoką energooszczędnością poprzez zastosowanie technologii LED jako źródła światła. Oprawy najazdowe oraz gruntowe montuje się głównie pomiędzy kostkami brukowymi usytuowanymi w podjeździe.

Wszystkie nasze produkty to wytrzymałe punkty emitujące ledowe światło. Specyfika każdej z oferowanych opraw oświetleniowych najazdowych pozwala rozjaśnić drogę z garażu do ulicy tak jak i chodnika przed domem aż po same drzwi frontowe. Użycie lamp gruntowych opartych o technologie LED służy zatem nie tylko do podwyższenia wyglądu i estetyki zewnętrznej ale również dba o komfort oraz bezcenne bezpieczeństwo domowników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium