Lampy sufitowe | plafony

Plafony i oświetlenie sufitowe LED

 

Podtynkowy panel LED SuperSlim - Ciepła barwa - 18WWłaściwie dobrane oświetlenie potrafi zmienić wystrój wnętrza. Najnowsze trendy związane z oświetleniem stawiają na dużą ilość światła, opartego głównie na lampach sufitowych. Oświetlenie sufitowe LED (np. plafon LED) dzięki różnorodności modeli lamp wiszących, plafonów i żyrandoli umożliwia doświetlenie wnętrz o zróżnicowanej powierzchni i wystroju.

 

Jakie oświetlenie sufitowe wybrać

 

Decydując się na oświetlenie sufitowe LED można wybrać różne rodzaje lamp, z uwzględnieniem oświetlenia w postaci paneli natynkowych i podtynkowych. Oświetleniem o równie prostym kształcie są panele LED, dające w zależności od wskazanego modelu światło zimne, neutralne lub ciepłe. Ich ofertę uzupełniają klasyczne oprawy sufitowe, dostępne także jako plafony LED zewnętrzne oraz służące do zabudowy punkty świetlne. Przy ich wyborze warto się kierować nie tylko sposobem montażu, ale również kolorem wykończenia czy temperaturą barwową światła.

 

Plafon czy tradycyjna lampa sufitowa

 

Oświetlenie sufitowe LED to nie tylko płaskie plafony czy nowoczesne spotlighty z możliwością regulowania kąta padania światła. Do tej kategorii należy również zaliczyć powszechnie dostępne lampy sufitowe, które ze względu na wykorzystane źródła światła różnią się od tradycyjnych żyrandoli. Lampy LED wykorzystywane jako lampy sufitowe są lampami dostępnymi w geometrycznie prostych obudowach, w których w zależności od modelu znajduje się od jednego do kilku źródeł światła.

W lampach sufitowych LED może się także pojawić dodatkowo ściemniacz czy czujnik ruchu, umożliwiający włączenie lampy bez konieczności sięgania do włącznika.

 

Zapisz

Produkty 1 do 32 z 395

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 32 z 395

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5