Plafony | Panele

Plafony wewnętrzne to wspaniała alternatywa dla wszelkiego rodzaju lamp wiszących oraz żyrandoli. Plafony zajmują niewiele miejsca, co czyni je rewelacyjnym rozwiązaniem do zastosowania ich przy aranżacji nisko osadzonych sufitów.

Panele led charakteryzują się prostym oraz oryginalnym designem. Takie lampy sufitowe szczególnie poleca się osobom ceniącym funkcjonalność. Podtynkowe panele led są dostępne w wielu wariantach stylistycznych co pozwala na zastosowanie ich zarówno we wnętrzach mieszkalnych jak i przestrzeni biurowych. Zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym klimacie. Natynkowe panele led zachwycają mnogością swoich zastosowań - umieszczenie ich w pożądanych miejscach jeszcze nigdy nie było tak proste a dzięki temu rozwiązaniu z łatwością można oświetlić każdy kąt.

Ogromnym zainteresowaniem wśród plafonów cieszą się przede wszystkim te modele, które zlewają się z powierzchnią sufitu tworząc swoiście jednolitą kompozycję. Wszystkie produkty wyposażone w ledowe źródło światła pozwala na oszczędność energii elektrycznej czyniąc produkty bardziej prestiżowymi.

Sposób montażu:

Produkty 1 do 64 z 159

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 64 z 159

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3