Reflektory | Systemy szynowe

Systemy szynowe

Reflektor szynowy LED - Ciepła barwa - 30WSystemy leflektorów szynowych opierają się na innowacyjnym i niezwykle praktycznym sposobie oświetlania pomieszczeń. Cechą charakterystyczną systemów szynowych jest możliwość swobodnego nakierowania źródła światła na dowolny, wybrany obszar lub punkt. Szyny mogą być przycinane do dowolnych długości oraz ustawiane w dowolnym miejscu, mocowane do stropu, ścian lub podwieszane. Dzięki temu lampy i reflektory szynowe LED można podczas zmian aranżacji pomieszczenia w każdej chwili przesunąć oraz zmienić ich kąt świecenia.

Gdzie sprawdzają się systemy szynowe?

Zazwyczaj systemy szynowe stosowane są w pomieszczeniach, które potrzebują dużej ilości źródeł światła, a zostały przystosowane tylko do jednego. Z tego powodu reflektory i lampy szynowe montowane są nie tylko w domach, ale również sklepach, galeriach i salach konferencyjnych.

Lampa szynowa LED

Lampy szynowe LED dają bardzo jasne, intensywne światło. Sprawdza się ono idealnie w pomieszczeniach mieszkalnych, a także ciągach i taktach komunikacyjnych.

Reflektor szynowy LED

Natomiast reflektory szynowe LED posiadają nieduży kąt świecenia, który idealnie nadaje się do eksponowania określonych elementów w pomieszczeniu. Z tego względu stosowane są np. na witrynach sklepowych i różnego rodzaju wystawach. Mogą również być wykorzystywane do oświetlania magazynów oraz innych obiektów przemysłowych. Polecamy reflektor szynowy LED - Ciepła barwa 30W - 3-fazowy.

Montaż systemu szynowego

Dzięki obecności licznych akcesoriów, możliwe jest stworzenie w pełni konfigurowalnego systemu oświetleniowego. W systemie szynowym określić można m.in. barwę światła, a także typ diod LED i współczynnik oddawania barw, czyli CRI. Montaż szyn nie sprawia problemu nawet w przypadku bardzo trudno dostępnych miejsc oraz niedużej ilości wolnej przestrzeni, ponieważ system można dowolnie rozbudowywać i łączyć z nowymi elementami.

W systemie szynowym wiele lamp podłączyć można wykorzystując tylko jeden łącznik do prądu. Szyny kilkufazowe posiadają zazwyczaj oddzielne obwody, dzięki czemu mogą być sterowane w sposób całkowicie niezależny. Łączy się je za pomocą zintegrowanych łączników, co umożliwia bardzo różnorodny wybór opcji montażowych, a także zapewnia doskonałą elastyczność systemu oświetleniowego.

Zapisz

Zapisz

Produkty 1 do 32 z 269

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 32 z 269

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5