Taśmy LED

Taśmy i paski LED

Firma Unilight to prężnie działający zespół profesjonalistów skupiających się na dostarczeniu Klientom najlepszych rozwiązań dotyczących kwestii oświetlenia. Oferujemy taśmy i paski LED. Staramy się, by oferowane przez nas produkty wyróżniały się niekwestionowaną jakością i nowoczesnością. Perfekcyjnie dobrana oferta to dla nas jeden z filarów działalności. Od początku naszej działalności zwracamy szczególną uwagę na potrzeby rynku. Wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów i śledząc najnowsze trendy w oświetleniu, komponujemy dla Państwa najlepszą na rynku ofertę wyróżniającą się doskonałymi rozwiązaniami, wysoką jakością i konkurencyjnymi cenami.

Taśma RGB LED

Nowoczesne i popularne taśmy RGB stanowią jeden z głównych trzonów naszej oferty. To rozwiązanie skupiające w sobie niebanalność efektów świetlnych z wysoką wytrzymałością. Doskonałe techniczne rozwiązania łączące RGB LED z właściwymi sterownikami pozwalają na dowolną grę kolorów światła, a tym samym są idealnym produktem dla wymagających perfekcji klientów. Proponowane przez nas produkty w tej kategorii mogą występować w wielu wersjach oraz mogą być wodoodporne.

Taśma LED - najwyższa jakość oparta o markowe komponenty

Taśma RGB to wysoka jakość oparta o markowe komponenty. Zwracamy uwagę na szczegóły naszych artykułów, dlatego nasi Klienci mogą być pewni, że taśmy RGB LED nie zawierają w sobie kiepskiej jakości diod, co przekłada się na żywotność i efektywność. Producentem diod składających się na taśmy RGB oferowane w naszym sklepie jest uznana na całym świecie firma EPISTAR. Proponujemy taśmę LED 12V - IP65 - RGB do 5m.

Co oferujemy

Z myślą o Państwa oczekiwaniach i potrzebach stworzyliśmy szeroką ofertę asortymentową, która umożliwia wybranie właściwego źródła światła.

W naszym sklepie znajdują się następujące produkty:

- taśma LED o zimnym świetle

- taśma LED o ciepłej barwie światła

- taśma RGB

- pasek LED

- flexled roll

oraz

- lampy wewnętrzne

- lampy zewnętrzne

- żarówki LED

- osprzęt elektroinstalacyjny

Gwarantujemy najszerszą ofertę dotyczącą oświetlenia LED oraz satysfakcję z zakupów. Nasi pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszego systemu oświetleniowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Produkty 1 do 32 z 98

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Produkty 1 do 32 z 98

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4