Naświetlacze | Halopaki

Naświetlacz LED - niezrównany zewnętrzny blask

Naświetlacz LED - IP65 - Zimna barwa - 50WŚwiatła LED są obecnie najchętniej wykorzystywane zarówno do oświetlenia punktowego wewnątrz mieszkań, jak i zewnętrznego - do podświetlania instalacji ogrodowych, czy oświetlania zewnętrznych powierzchni na dużym obszarze.

Naświetlacz LED gwarantuje bardzo niskie zużycie energii, niskie koszty eksploatacji, jest także dużo bardziej trwały niż tradycyjne żarówki halogenowe.

Różne wartości mocy światła

Naświetlacze LED, służące do użytku zewnętrznego, na przykład na parkingach czy placach budowy, można podzielić w zależności od barwy - na zimną i ciepłą, oraz w zależności od mocy:

- 10W

- 20W

- 30W

- 50W

- 150W i inne

Aby dokonać wyboru odpowiedniego naświetlacza do własnych potrzeb, należy określić, jaką powierzchnię zamierzamy oświetlić i na jak intensywnym oświetleniu nam zależy. Ważnym parametrem przy wyborze naświetlaczy do instalacji zewnętrznych jest też klasa ochronności, stopień ochrony IP oraz współczynnik CRI (Ra).

Halopaki z czujnikiem ruchu i naświetlacze LED

Niektóre halopaki posiadają czujnik ruchu - jest to rozwiązanie idealne do zamontowania pod domem lub w miejscach, które wymagają tylko czasowego oświetlenia. Naświetlacz LED dobrej jakości pozwoli nam oświetlić dokładnie tę powierzchnię, którą sobie życzymy. Na dużych obszarach przemysłowych warto zainwestować w naświetlacze o dużej mocy, które wzmacniają działanie kamery przemysłowej i wraz z nią stanowią lepszą ochronę obiektu.

W naszej ofercie posiadamy halopaki i naświetlacze LED o różnej mocy, różnych funkcjach oraz różnym kierunku świecenia - po to, abyś mógł znaleźć rozwiązanie najlepsze dla Ciebie i obiektu, w którym chcesz zamontować ten rodzaj oświetlenia.

Zapisz

Produkty 1 do 16 z 38

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 16 z 38

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3