Lampy ogrodowe

Energooszczędna i efektowna atrakcja w ogrodzie, czyli lampy LED

Nowoczesne oświetlenie ogrodu ma nie tylko praktyczne zastosowanie, ale także pełni funkcję dekoracyjną. Dzięki bogatemu asortymentowi klienci mogą obecnie liczyć na zróżnicowaną pod względem wyglądu ofertę lamp ogrodowych LED, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Dlaczego wato postawić na lampy ogrodowe LED?

Okazuje się, że odpowiednio dobrane lampy ogrodowe są tak samo ważne jak dobór roślin czy pozostałych elementów składających się na architekturę w ogrodzenie. Dzięki oświetleniu zyskujemy możliwość dłuższego przebywania w nim, gdyż lampy ułatwiają poruszanie się. Dzięki lampom ogrodowym LED można stworzyć także nastrojowy klimat i nadać przestrzeni wyjątkowy charakter.

Lampy ogrodowe LED powinny być dobierane w zależności od oczekiwań klientów oraz ich przeznaczenia. W celu uzyskania romantycznego nastroju sprawdzą się lampy dające ciepłe światło, które delikatnie się sączy. Z kolei do oświetlenia ścieżek poleca się rząd niewysokich lamp solarnych. Dzięki zastosowaniu diod LED możemy liczyć na łagodne i rozproszone światło o niezbyt silnym natężeniu. Czas świecenia tego rodzaju lampek zależy od ilości światła słonecznego w ciągu dnia, a energia magazynowana jest w akumulatorach i zasilana po zmroku. Do podświetlenia oczka wodnego czy fontanny satysfakcjonujący efekt daje oświetlenie o niskim napięciu z góry lub z dołu.

Korzyści płynące z zainwestowania w lampy ogrodowe LED

Zaletą oświetlenia LED jest wydłużona żywotność oraz stosunkowo niskie koszty eksploatacyjne, a to dlatego, że diody LED pobierają bardzo małe ilości prądu i nie wymagają wymiany przez okres kilkunastu lat. Trwałość diod ledowych zależy od jakości prądu, więc jeśli nasza sieć ma właściwe parametry, to będą one świecić prawidłowo, a do tego ryzyko ich przepalenia zostaje ograniczone do minimum. Jako, że ledy są energooszczędne, to świetnie sprawdzają się jako oświetlenie dodatkowe w ogrodzie.

Wybierz producenta:

There are no products matching the selection

This is a custom CMS block displayed if category is empty.
You can replace it with any custom content.
Web Statistics