Szanowni klienci informujemy, że nasz sklep stacjonarny jest otwarty!!!

Steinel to specjalista w zakresie systemów czujników, oświetlenia sterowanego czujnikami i narzędzi grzewczych. Idea stojące za oświetleniem Steinel to przede wszystkim nieszablonowe myślenie, chęć nieustannego rozwoju, kreowania i wdrażania innowacji. Zawsze w dialogu z klientami i ponad 1600 pracownikami z 20 krajów. 

Od 1959 roku Steinel zarejestrował ponad 300 patentów, wzorów i modeli oświetlenia. Dzięki nim powstało ponad 2500 produktów należących do najlepszych w swoim rodzaju. Niektóre z nich zrewolucjonizowały nawet całe segmenty rynku.

Ogromną zaletą oświetlenia Steinel pozostaje fakt, że cała produkcja ma miejsce w Europie. Innowacyjne i inteligentne produkty powstają w centrach rozwoju Steinel zlokalizowanych w Niemczech, Czechach i Szwajcarii. Wszystkie produkty wytwarzane są we własnych fabrykach w Niemczech, Szwajcarii, Rumunii i Republice Mołdowy. Made in Europe to jeden z kluczy do sukcesu Steinel.

Oświetlenie Steinel w Unilight

Wśród produktów Steinel dostępnych na półach sklepu internetowego Unilight znajdziesz m.in.: nowoczesne i bardzo czułe czujniki ruchu na podczerwień Steinel, czujniki obecności Steinel, czujniki światła Steinel, czujniki zmierzchowe Steinel, kamery obecności i halogeny. W rozmaitych kształtach i kolorach wykonane z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Odpowiednie do instalacji w budynkach mieszkalnych, biurach, przestrzeniach przemysłowych, a także na zewnątrz.

Znaleziono produktów: 577

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium