Sterowanie DALI


System sterowania oświetleniem DALI zastosowany w przestrzeniach biurowych, salach lekcyjnych, sklepach, magazynach i fabrykach  znacząco poprawiają komfort pracy, dbając o energooszczędność budynku. Kontrola natężenia oświetlenia oraz  detekcja ruchu i centralne zarządzanie sprawia, że system świetlny w budynku staje się automatyczny i wyjątkowo elastyczny.

Zobacz więcej na temat sytemu DALI >>

Nasza firma posiada w ofercie wiele komponentów z których mozna zaprojektować i wykonać system inteligentnego sterowania oświetleniem. Z naszych produktów możemy wykonać zarówno skomplikowany system sieciowy obsługujący cały budynek jak również mały system autonomiczny obsługujący sklep, restaurację lub mieszkanie. Systemy autonomiczne DALI nie wymagają wysokich nakładów finansowych, są sprawdzone a sposób obsługi jest wyjątkowo intuicyjny. W prosty sposób oprócz zwykłego włącz/wyłącz możemy ściemnić oprawę, zmienić kolor świecenia oprawy lub taśmy RGB lub wybrać jedną z zaprogramowanych wcześniej scenę świetlną.

Możliwa jest także modernizacja opraw LED (wymiana zasilacza lub dodanie modułu ściemniacza) i przystosowanie jej do interfejsu DALI.

Podstawowe funkcjonalności systemu autonomicznego:

 • - płynne (fade) załączanie/wyłączanie
 • - sterowanie indywidualne lub grupowe
 • - łatwo programowalne sceny świetlne
 • - płynna zmiana kolorów świecenia opraw lub taśm RGB
 • - płynna zmiana barwy świecenia opraw lub taśm CCT (ciepła-zimna)

Schemat blokowy autonomicznego systemu sterowania oświetleniem DALI.

Produkty 1 do 16 z 34

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Produkty 1 do 16 z 34

na stronę

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3